Παρασκευή, 17 Ιουνίου 2011

Το πρόγραμμα των αγώνων

ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΚΟΖΑΝΗ - ΕΥΒΟΙΑ
Παρασκευή 24/6 18.30 γήπεδο 1 : Κοζάνη - Εύβοια
Σάββατο 25/6 09.00 γήπεδο 3 : Θεσσαλονίκη - Κοζάνη
Σάββατο 25/6 19.30 γήπεδο 3 : Θεσσαλονίκη - Εύβοια
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ - ΕΔΕΣΣΑ
Παρασκευή 24/6 19.30 γήπεδο 3 : Γιάννινα - Κέρκυρα
Σάββατο 25/6 12.00 γήπεδο 1 : Κέρκυρα - Έδεσσα
Σάββατο 25/6 18.30 γήπεδο 1 : Γιάννινα - Έδεσσα
Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΒΡΟΣ - ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΠΙΕΡΙΑ
Παρασκευή 24/6 20.00 γήπεδο 1 : Καστοριά - Πιερία
Σάββατο 25/6 12.00 γήπεδο 3 : Έβρος - Καστοριά
Σάββατο 25/6 21.00 γήπεδο 1 : Πιερία - Έβρος
Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΡΤΑ - ΦΘΙΩΤΙΔΑ
Παρασκευή 24/6 18.00 γήπεδο 3 : Βέροια - Άρτα
Σάββατο 25/6 10.30 γήπεδο 1 : Φθιώτιδα - Βέροια
Σάββατο 25/6 17.00 γήπεδο 1 : Άρτα - Φθιώτιδα
Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΚΑΒΑΛΑ - ΞΑΝΘΗ
Παρασκευή 24/6 21.30 γήπεδο 1 : Καβάλα - Ξάνθη
Σάββατο 25/6 12.00 γήπεδο 3 : Τρίκαλα - Καβάλα
Σάββατο 25/6 21.30 γήπεδο 1 : Τρίκαλα - Ξάνθη
ΣΤ΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑ - ΠΡΕΒΕΖΑ - ΦΛΩΡΙΝΑ
Παρασκευή 24/6 17.00 γήπεδο 1 : Αιτωλ/νία - Πρέβεζα
Σάββατο 25/6 09.00 γήπεδο 1 : Φλώρινα - Πρέβεζα
Σάββατο 25/6 18.00 γήπεδο 3 : Αιτωλ/νία - Φλώρινα
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
Κυριακή 26/6 Πρωί
1. 09.30 γήπεδο 1 Νικητής Α΄ ομίλου - Νικητής Γ΄ Ομίλου
2. 11.00 γήπεδο 1 Νικητής Β΄ ομίλου - Β2 καλύτερη δεύτερη ομάδα
3 09.30 γήπεδο 3 Νικητής Δ΄ ομίλου - Νικητής Ε΄ Ομίλου
4. 11.00 γήπεδο 3 Νικητής ΣΤ΄ ομίλου - Β1 καλύτερη πρώτη ομάδα


ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
Κυριακή 26/6
18.00 γήπεδο 1 Νικητής 1 - Νικητής 2
19.30 γήπεδο 3 Νικητής 3 - Νικητής 4

ΤΕΛΙΚΟΙ
Δευτέρα 27/6
09.30 γήπεδο 1
Μικρός Τελικός
11.00 γήπεδο 3 Μεγάλος Τελικός


ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ:
1. Για τις ισοβαθμίες ισχύει ότι αναφέρεται στον ΚΑΠ ΕΠΟ (υπάρχει αναρτημμένος στη σελίδα έντυπα)
2. Το γήπεδο 1 είναι με πλαστικό τάπητα ενώ το γήπεδο 3 είναι με φυσικό χόρτο.
3. Η διεξίωση θα γίνει την Κυριακή στο e-mileon sport center και παρακαλούνται οι υπεύθυνοι των ομάδων να μας δηλώσουν έγκαιρα τον αριθμό των ατόμων που θα παραβρεθούν. Τιμή ανά άτομο 15 ευρώ με πλούσιο μενού χωρίς ποτά.
4. Κατά την προσέλευση των ομάδων την Παρασκευή στην πόλη μας για οποιοδήποτε πρόβλημα μπορείτε να απευθύνεστε στους :
Ρόκκο Κων/νο στο 6937063384
Κοτρώτσο Γεώργιο στο 6944729901
Τσέλιο Γεώργιο στο 6945278039

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου